fbpx

| O NÁS

Jedinečný príbeh

Aldea Music organizuje hudobné podujatia so Slovenskými, ale aj zahraničnými umelcami. Náš tím tvoria ľudia, ktorí hudbou žijú každý deň, a preto každý jeden event pod značkou Aldea Music, má svoj vlastný príbeh a vlastnú myšlienku.

Profesionalita

Profesinalita je tým parametrom, na ktorom si najviac zakladáme a preto na našich akciách môžete počuť Slovenských, ale aj zahraničných umelcov na svetovej úrovni. Našim cieľom je, aby sa návštevníci cítili čo najviac komfortne a aby si so sebou odniesli nezabudnuteľný zážitok.

Originalita

Každý jeden event sa nesie v jednom hudobnom štýle a line-up umelcov je zoskladaný tak, aby sa každá párty hudobne vyvíjala od začiatku až dokonca. Na našich párty môžete vidieť aj iné umelecké vystúpenia, ako napríklad rôzne svetelné vizualizácie a vystúpenia nie len hudobných umelcov.

Nový rozmer

Aldea Music sa snaží priniesť hudobnému svetu úplne iný rozmer na aký boli ľudia doteraz zvyknutí. Ako sme už napísali, náš tím tvoria ľudia, ktorí žijú hudbou každý deň, a preto ich najväčšou záľubou je cestovať po celom svete a inšpirovať sa tak aj v iných kultúrach.